Galeria Piastova Gniezno
Centra Handlowe w Gnieźnie

Galeria Piastova Gniezno – przy ul. Witkowskiej

Galeria Piastova to jedna z bardziej popularnych galerii handlowych w Gnieźnie, zlokalizowana jest blisko Starego Miasta, w bezpośredniej bliskości ważnych węzłów komunikacyjnych, dzięki czemu dojazd do niej jest po prostu bezproblemowy. Można ją zaliczyć do galerii średniej wielkości, wewnątrz znajduje się 8 sklepów sieciowych popularnych marek a także szereg innych punktów handlowych, a także punkty usługowe. 

Zakupy każdego rodzaju. 

Dużym atutem galerii jest to, że działają w niej sklepy różnych branż, dzięki czemu klient może zrobić zakupy różnego rodzaju. Na miejscu można znaleźć między innymi sklepy z branży spożywczej, RTV/AGD,odzieżowej, sportowej czy też tekstylnej. W galerii można także się posilić w jednym z wielu punktów branży gastronomicznej, a także odwiedzić jeden z wielu punktów oferujących inne usługi. Klienci odwiedzający galerię, mogą zaparkować swój samochód na przestronnym i bezpłatnym parkingu, położonym tuż przy obiekcie, dzięki czemu przeniesienie lub przewiezienie do zakupów do samochodu, nie jest żadnym problemem. Zróżnicowanie punktów handlowych i asortymentu to dla klientów znaczne ułatwienie zakupów. W jednym miejscu, bez konieczności wychodzenia z obiektu klient może zrobić różnego rodzaju zakupy, posilić się, czy też zlecić wykonanie interesujących go usług. 

Godziny otwarcia. 

Atutem Galerii Piastowa są dogodne dla klientów godziny otwarcia obiektu. Galeria Piastova od poniedziałku do soboty czynna jest w godzinach 9:00-21:00 a w niedzielę w godzinach 10:00-20:00. Takie godziny otwarcia to gwarancja, że każdy klient, bez względu na system swojej pracy i jej godziny a także na inne obowiązki, może wybrać dogodny moment, by w galerii zrobić potrzebne zakupy. 

Udogodnienia dla niepełnosprawnych. 

Galeria Gniezno Witkowska to obiekt w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przed wejściem do galerii znajduje się szereg oznaczonych miejsc parkingowych, gdzie mogą parkować wyłącznie osoby niepełnosprawne. Galeria jest też przystosowana dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich lub mających problemy z chodzeniem. Nie bez znaczenia także jest to, że jest to obiekt parterowy, nie ma więc potrzeby korzystania z wind czy schodów ruchomych, co dla osób mających problemy z poruszaniem się, jest wielkim udogodnieniem, dzięki któremu zakupy są szybsze i dużo łatwiejsze. 

Ciekawa oferta i promocje.

Galeria Piastova to miejsce, gdzie każdy klient znajdzie szeroka ofertę produktów i usług i z całą pewnością wybierze coś, co go interesuje. Warto jednak dodać, że w sklepach, które mają swoją siedzibę w galerii, regularnie wprowadzane są atrakcyjne czasowe promocje, dzięki którym na produkty czy też usługi trzeba wydać dużo mniej pieniędzy.  Informacje na ten temat znajdują się w gazetkach reklamowych, dostępne są także na stronach internetowych działających tam sklepów, a także na głównej stronie internetowej galerii. 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *