Warto wiedzieć

Nemoedica – centrum medyczne w Poznaniu

Rola prywatnej opieki medycznej jest obecnie nie do przecenienia. Wiele osób na bieżąco poszukuje specjalistów różnych dziedzin, co często spowodowane jest niewydolnością publicznych placówek medycznych. Mieszkańcy Poznania stawiają m.in. na Centrum Medyczne Neomedica, które świadczy kompleksowe usługi w zakresie diagnostyki, leczenia, a także przeprowadzania badań laboratoryjnych.

Jak działa Neomedica?

Znajdująca się niemal w centrum Poznania Neomedica jest miejscem, które za cel postawiło sobie świadczenie pacjentom usług na najwyższym poziomie. Zupełnie nie dziwi więc fakt, że tak wiele osób decyduje się powierzyć swoje zdrowie specjalistom pracującym właśnie w tej placówce. Jeśli jesteś mieszkańcem Poznania lub jego okolic, Centrum Medyczne Neomedica będzie doskonałym wyborem, zwłaszcza gdy:

 • musisz pozostawać pod opieką lekarzy różnych specjalizacji;
 • potrzebujesz wizyty w dogodnym dla siebie i nieodległym terminie;
 • chcesz mieć szybki i bezpośredni dostęp do laboratorium, w którym na bieżąco wykonasz zlecane badania;
 • cenisz sobie wygodę oraz komfort.

Specjaliści w Neomedica Centrum Medyczne

Neomedica Centrum Medyczne w Poznaniu zatrudnia lekarzy specjalistów z zakresu:

 • ginekologii;
 • endokrynologii;
 • pediatrii;
 • chorób wewnętrznych;
 • dermatologii;
 • chirurgii ogólnej i naczyniowej;
 • kardiologii;
 • laryngologii;

Doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego sprawiają, że wszyscy korzystający z usług Neomedica czują się tu bezpiecznie i komfortowo, a z roku na rok przybywa nowych zadowolonych pacjentów. Dzięki temu, że placówka dysponuje własnym laboratorium diagnostycznym cały proces leczenia przebiega wyjątkowo sprawnie.

Warto dodać, że punkt laboratoryjny Neomedica to miejsce, które bardzo chętnie odwiedzają rodzice ze swoimi pociechami. Pracujący tam personel dokłada bowiem wszelkich starań, aby wizyta przebiegała bezstresowo, w ciepłej, przyjaznej atmosferze, co w przypadku dzieci jest niezwykle ważne. Pełną ofertę centrum medycznego odnajdziesz na stronie https://www.neomedica.pl/

Pakiety medyczne w Neomedica

Poza standardowymi wizytami u specjalistów Neomedica centrum medyczne w Poznaniu proponuje swoim pacjentom pakiety medyczne oraz programy profilaktyczne. Dzięki nim możesz zapewnić zdrowotne bezpieczeństwo sobie, ale i swoim bliskim. To także świetny i niezwykle rozsądny sposób na prezent, np. dla rodziców.

Jeśli jesteś przyszłą mamą z pewnością zainteresuje Cię pakiet „neoMama kobieta w ciąży” lub „pakiet dla kobiet planujących ciążę”. Osobom borykającym się z chorobami tarczycy rekomendowany jest pakiet „tarczyca pod kontrolą”, natomiast starszym pacjentom pakiet „aktywny senior” lub „aktywna seniorka”.

Decydując się na wybór pakietu, pacjenci centrum medycznego Neomedica objęci zostają określonymi badaniami laboratoryjnymi i lekarskimi, ponosząc przy tym mniejszy koszt. Pełen zakres oferowanych pakietów i programów profilaktycznych dostępny jest pod adresem:   https://www.neomedica.pl/oferta/programy-i-pakiety/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *