helios gniezno
Centra Handlowe w Gnieźnie

Kino Helios Gniezno – informacje i godziny otwarcia

Pierwsza stolica Polski ma wiele do zaoferowania. W przerwie pomiędzy zwiedzaniem, testowaniem restauracji i robieniem zakupów warto wybrać się do kina Helios. Dwugodzinny seans pozwoli na chwilę odpoczynku.

Kino Gniezno – położenie

Tak jak w większości miast w Polsce, kino położone jest na Pułaskiej 2. Zostało otwarte w kwietniu 2005 roku w centrum handlowo-usługowym „Galeria Gniezno”. Kompleks oferuje 644 miejsca parkingowe co rozwiązuje problem z zaparkowaniem samochodu. Jednokondygnacyjna budowla galerii oferuje szereg popularnych sklepów i punktów gastronomicznych. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu spędzonego w komunikacji miejskiej. Przy okazji wizyty w kinie można zrobić większe zakupy.

Repertuar kina Helios 

Kino posiada dwie sale kinowe, łącznie może przyjąć 340 gości. Posiada własny punkt gastronomiczny oferujący przekąski i napoje. Kino oferuje głównie nowe produkcje, w tym polskie filmy. Helios stara się urozmaicić seanse organizując wydarzenia kulturalne np. seanse tematyczne czy maratony filmowe. Warto dodać, że kino promuje też starsze produkcje. Kino Helios jest skierowane do rodzin. Oferuje produkcje dla dzieci w godzinach, które pozwalają rodzicom na wspólne uczestniczenie w seansie. Repertuar jest ciągle odświeżany a informacje o nowościach pojawiają się na stronie internetowej kina. Witryna kina, może być też pomocna w przypadku obcokrajowców. Mogą oni wybierać filmy z oryginalną ścieżką dźwiękową. 

Godziny otwarcia i ceny biletów 

Kino Helios otwarte jest przez siedem dni w tygodniu. Od poniedziałku do soboty na seanse można wybrać się od 10:00 do 21:00. W niedzielę kino czynne jest do 20:00. Ceny biletów uzależnione są od rodzaju filmu 2D, czy 3D. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na koszty są zniżki posiadane przez klienta. Kompleks honoruje zniżki studenckie i Kartę Dużej Rodziny. Pełny wykaz ulg biletowych znajduje się na stronie internetowej i warto się z nim zapoznać. Cena dostępu do filmu różni się też w zależności od dnia zakupu. Im wcześniej kupiono bilet tym koszt jest niższy. Zakres cenowy wacha się od 10 zł to 29 zł. Wszystko zależy od rodzaju produkcji, zniżek i daty zakupu biletu. Kino oferuje możliwość wcześniejszej rezerwacji biletu za pomocą strony internetowej lub aplikacji mobilnej.   

Wieczór w kinie dostarcza całkiem innych wrażeń niż oglądanie filmu na kanapie. Seans jest bezpiecznym sposobem na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Kino Helios pozwala też na poznanie nowych ludzi dzięki wielu wydarzeniom które organizuje.  

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *