galeria gniezno
Centra Handlowe w Gnieźnie

Galeria Gniezno – najważniejsze informacje

Gniezno to piękne miasto w województwie wielkopolskim, pierwsza stolica Polski. Miasto posiada wspaniałą architekturę. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz. 

W Gnieźnie znajduje się wspaniała Archikatedra, Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej oraz Kościół św. Jana Chrzciciela. Warto odwiedzić także Parowozownię, Muzeum Zabytków Kultury Technicznej i Muzeum początków państwa Polskiego w Gnieźnie. Dodatkowo, miasto posiada niezwykły Rynek. Godna uwagi jest też Galeria Handlowa Gniezno. 

W dzisiejszych czasach bardzo doceniamy możliwość załatwienia wszystkich spraw w jednym miejscu. Lubimy oszczędzać czas oraz paliwo, cenimy wygodę i komfort. To właśnie dlatego galerie handlowe są tak popularne. Są to wielkie obiekty, w których znajduję się mnóstwo sklepów oraz punktów usługowych. Nie ma problemu z parkingiem, każdy znajdzie asortyment dla siebie, a po zakupach można usiąść w kawiarni lub restauracji i odpocząć. 

W Galerii Handlowej w Gnieźnie można kupić ubrania i buty dla całej rodziny, wyposażyć mieszkanie w sprzęt rtv i agd oraz obejrzeć dobry film w kinie. Znajdziesz tu również punkty usługowe telefonii komórkowej oraz markety spożywcze. W Galerii Gniezno CCC i Deichmann są największymi sklepami obuwniczymi. Jest w nich naprawdę spory wybór, każdy z pewnością odnajdzie swój styl. Warto obserwować akcje promocyjne tych sklepów. Potrzebujesz kupić lodówkę, pralkę czy sprzęt audio? Nie ma najmniejszego problemu! Wystarczy wejść do sklepu RTV Euro AGD w Galerii Gniezno. Sklep ten posiada ogromny wybór sprzętu wszystkich renomowanych marek. Dużą zaletą tego, że sklep mieści się w galerii handlowej jest czas otwarcia oraz dni, w których możemy zrobić zakupy.

Jeśli potrzebujesz nowego telefonu z usługą abonamentową koniecznie zajrzyj do Tmobile w Galerii Gniezno. Pamiętaj jednak, że zawsze warto mieć porównanie i wybór. Możliwość sprawdzenia różnych ofert jest na wagę złota dlatego w tym centrum handlowym znajdziesz także punkt Orange, Plus oraz Play. To wciąż nie wszystkie sklepy w Galerii Gniezno. Oferta jest naprawdę szeroka i kompleksowa. Musisz wymienić pieniądze lub potrzebujesz zakupić obcą walutę? Znajdziesz tu Kantor z najlepszymi kursami w Gnieźnie. Wartym uwagi sklepem jest Carrefour, w którym zrobimy zakupy spożywcze. Zastąpi on piekarnię, cukiernię, masarnię oraz drogerię, posiada różnorodny asortyment i produkty o bardzo dobrej jakości. 

Na koniec Galeria Gniezno zaprasza do kina, które oferuje swoim klientom bogaty repertuar. Kasy biletowe pracują sprawnie, podczas oczekiwania na seans można wygodnie rozsiąść się w restauracji. Nie zabraknie także popcornu i napojów, które można zabrać ze sobą na salę. Kino jest świetnie wyposażone, dzięki czemu wyświetlane filmy są w genialnej jakości, a oglądać możemy je na bardzo wygodnych fotelach.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *