Warto wiedzieć

Castorama Gniezno

Castorama to jeden z bardziej znanych marketów budowlanych. W Gnieźnie można również znaleźć market budowlany tej sieci. Castorama Gniezno zlokalizowana jest przy ulicy Pałuckiej 1. To północna część miasta. Dojazd do sklepu jest banalnie prosty – wystarczy jechać drogą numer 5 od centrum miasta w stronę Bydgoszczy. Obok Castoramy znajduje się Galeria Gniezno, więc klienci szukający okazji do innych zakupów, mogą je zrobić przy okazji wizyty w Castoramie. 

Godziny otwarcia. 

Warto wspomnieć o Castorama Gniezno godziny otwarcia. Market czynny jest we wszystkie dni tygodnia, od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora. W markecie można kupić praktycznie wszystko co jest związane z budownictwem, ale nie tylko. Osoby poszukujące rzeczy do ogrodu, również znajdą szeroki wybór produktów, zarówno do dekoracji ogrodu, jak i do jego urządzenia, z roślinami, drzewkami, czy odpowiednią ziemią włącznie. Latem, szeroką ofertą jest Castorama Gniezno baseny. W markecie można także zakupić elementy do ozdoby domu, wyposażenie łazienki czy też Castorama Gniezno meble kuchenne a także dużo więcej. Zakupione rzeczy można oczywiście zabrać do swojego samochodu, ułatwieniem jest tu duży parking, gdzie bez problemu można zaparkować auto. Jeśli jednak klient nie ma możliwości lub nie chce przewozić zakupionych rzeczy własnym pojazdem, może zlecić usługę transportu. Koszt usługi, szczególnie na terenie miasta, jest minimalny. 

Dostępność produktów. 

W markecie można zauważyć szeroką dostępność różnego rodzaju produktów. Osoby, które mają wątpliwości, czy poszukiwana przez nich rzecz jest w Castoramie do kupienia mogą oczywiście odwiedzić sklep, mogą też skontaktować się telefonicznie i po prostu zapytać. Castorama Gniezno telefon to nie tylko jeden ogólny numer telefonu. Dostępne są też telefony do konkretnych działów, gdzie można uzyskać dokładniejsze informacje. 

Jeśli chodzi o dostępne produkty, Castorama stawia na jakość. W sklepie można nabyć produkty renomowanych producentów. Ceny zawsze są konkurencyjne, co więcej, niektóre rzeczy dostępne są w czasowych promocjach. Szczegóły na ten temat znajdują się w Castorama Gniezno gazetka.

Różne usługi. 

Castorama Gniezno to nie tylko sprzedaż i nie tylko dział budowlany i podobne działy. Sklep oferuje swoim klientom szereg usług. Można tu wymienić takie usługi jak docinanie drewna, czy też wycinanie otworów w blatach kuchennych i łazienkowych, usługi finansowe, dorabianie kluczy czy mieszanie farb. Zawsze też można liczyć na pomoc w załadunku zakupionych towarów i na transport. Osoby pracujące piłami spalinowymi, mogą w Castoramie zlecić ostrzenie łańcucha do piły. Rzecz jasna i nowe łańcuchy do pił są w Castoramie dostępne. 

Warto odwiedzić ten sklep, poznać ofertę produktów i usług. 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *