pizza w Gnieźnie
Gastronomia w Gnieźnie

Pizzerie Gniezno – która najlepsza?

Gniezno jest miastem, które co roku, zwłaszcza w sezonie letnim, odwiedza mnóstwo turystów. Nic dziwnego – miasto ma bogatą historię, jest pierwszą stolicą Polski, a dodatkowo jest położone w niedalekiej odległości od Poznania, stolicy województwa wielkopolskiego i zarazem jednego z największych ośrodków akademickich w Polsce. Wszystko to sprawia, że Gniezno stanowi atrakcyjną bazę wypadową zarówno dla młodzieży, jak i osób starszych, zainteresowanych odkrywaniem historii i chcących rozkoszować się atmosferą starego miasta. 

Ranking pizzerii w Gnieźnie

Wiadomym jest, że im więcej turystów, tym więcej knajpek i innego typu lokali gastronomicznych, które czekają na głodnych i zmęczonych zwiedzaniem gości. W Gnieźnie znajduje się wiele polecanych pizzerii, do których warto wybrać się w przerwie od zwiedzania lub przy innej okazji. Nie jest trudno znaleźć dobrą pizzę w Gnieźnie. Platformy turystyczne zawierają mnóstwo opinii, dzięki którym łatwiej jest sprawdzić najlepsze pizzerie i wybrać lokal odpowiadający naszym oczekiwaniom. Warto więc stworzyć ranking Top 5 najlepszych pizzerii w Gnieźnie i wybrać tę, która cieszy się najlepszą opinią wśród mieszkańców i turystów. Dzięki temu odpowiedź na pytanie „gdzie zjeść pizzę?” staje się bardzo prosta. 

5. Pizzeria Da Vinci, ul. Łaskiego 27

Goście pizzerii Da Vinci chwalą sobie szczególnie szybką, profesjonalną i bardzo sympatyczną obsługę. Według opinii goście są bardzo zadowoleni z doboru składników proponowanych rodzajów pizzy oraz ich jakości. Pomimo głosów, że budynek pizzerii nie wyróżnia się swoim wyglądem na tle miejskiej infrastruktury, pojawia się wiele opinii, że warto odnaleźć to miejsce i skosztować dobrej pizzy

4. Pizzeria Na Kawiarach, ul. Kawiary 25

Pozytywne opinie gości dotyczą odpowiedniego stosunku ceny do wielkości porcji oraz świeżości składników pizzy. Wielu chwali także ogródek przed pizzerią, w którym miło jest posiedzieć i najeść do syta. Pizzeria prowadzi też swoją stronę internetową, na której łatwo znaleźć menu, oraz profil na Facebooku, gdzie można zadać pytanie, uzyskać odpowiedź i podzielić się swoimi wrażeniami z wizyty w lokalu. Stronę tej pizzerii łatwo mogą znaleźć turyści. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce hasło „dobra pizza Gniezno” – strona pojawia się jako jeden z pierwszych wyników wyszukiwania. 

3. Pizzeria 105, ul. Roosevelta 71C

Goście chwalą smak i wygląd pizzy oraz zawsze świeże składniki i odpowiednio dobrane przyprawy. Na pochwałę zasługuje także wystrój wnętrza pizzerii, a w przypadku zamówień na dowóz, krótki czas oczekiwania na dostawę. Pizza zawsze świeża i gorąca. Obsługa pizzerii dba o dobre wrażenia klientów regularnie sprawdzając komentarze na portalach turystycznych i starając się aktywnie odpowiadać i udzielać informacji na wszelkie pytania gości.

2. Pizzeria MOMO Pasta & Vino, ul. 3 Maja 1

Włoska pizza, która bardzo przypadła do gustu zarówno mieszkańcom Gniezna, jak i turystom. Goście pizzerii często wspominają w swoich opiniach, że smak pizzy pozostaje w ustach na długi czas po posiłku. Wskazuje to na obecność wyłącznie świeżych i oryginalnych produktów, niezbędnych do przyrządzenia prawdziwej dobrej pizzy, której nie powstydzą się rodowici Włosi. 

1. Pizzeria Retro Nowa, ul. Rynek

Top 1 najlepszych pizzerii w Gnieźnie. Pozytywne opinie gości dotyczą każdego aspektu – od miłej i profesjonalnej obsługi po wspaniały smak pizzy i dobrą jakość składników. Po raz kolejny internauci, którzy pozostawili opinię o tym lokalu, przywoływali smak typowej kuchni włoskiej. Oprócz uczty dla podniebienia wystrój pizzerii Retro Nowa rozpieszcza także zmysł wzroku – pochwały gości dotyczyły schludnego wnętrza, w którym chce się przebywać. Pizzeria zasługuje więc w pełni na tytuł najlepszej pizzerii w Gnieźnie.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *