Gastronomia w Gnieźnie

Kuchenne rewolucje w Gnieźnie

Kuchenne Rewolucje to program znany od lat. Znana restauratorka i ekspert kulinarny, Magda Gessler dokonuje zmian w wybranych restauracjach. Celem zmian jest jeden – restauracja ma stać się bardziej znaną i cenioną, dzięki czemu gości będzie dużo więcej, restauracja zaś rozwinie się i będzie generować większy zysk. Jak mówi sama Magda Gessler, zmiany często należy zacząć w głowach właścicieli i pracowników danego miejsca. Zmienić podejście do pracy, poprawić integracje w zespole, delegować właściwych ludzi na właściwe miejsca.. Nie bez znaczenia jest również zmiana menu. Z reguły zmiany polegają na zmniejszeniu ilości pozycji w menu, tak by goście mogli skoncentrować się na wyborze jednego z wielu różnych dań, nie zaś jednego z bardzo wielu podobnych. Samo menu często zmienia się diametralnie, w karcie pojawiają się dania nawiązujące do regionu i kuchni regionalnej lub dania, dzięki którym restauracja ma szansę wyróżnić się wśród konkurencji. 

Kuchenne Rewolucje w Gnieźnie. 

Kuchenne Rewolucje Gniezno odbyły się już jakiś czas temu. Pani Magda Gessler zawitała do restauracji Leo Libra, zlokalizowanej niedaleko granic miasta. Rewolucje okazały się nadzwyczaj udane. Szefostwo firmy i pracownicy, pracujący w tym lokalu wzięli sobie do serca rady cenionej w Polsce restauratorki i aktywnie uczestniczyli w Kuchennych Rewolucjach, gdzie celem była zmiana ich restauracji na miejsce lubiane i cenione. Tak też się stało. Zgodnie z zasadami programu, Magda Gessler kilka tygodni po rewolucjach wróciła do restauracji by ocenić efekty pracy. Zostały ocenione bardzo pozytywnie a Kuchenne Rewolucje zaakceptowane. Restauracja zmieniła nazwę na Dziki Dwór pod Kaczką, gdzie zgodnie z nazwą królują dania z kaczką w roli głównej. Można znaleźć tam między innymi takie dana jak czernina z kaczki z domowym makaronem, pierogi z farszem z kaczki czy też klasyczną kaczkę z jabłkami. Oczywiście w menu można znaleźć także inne ciekawe dania. 

Ocena gości. 

O tym, że Kuchenne Rewolucje w Gnieźnie się udały, świadczy pozycja restauracji po ich zakończeniu i opinie klientów. Na to właściciele restauracji Dziki Dwór pod Kaczką nie mogą narzekać. Miejsce oferuje nie tylko pyszne dania i niepowtarzalną atmosferę, ale dużo więcej. Organizowane są w tym miejscu przyjęcia okolicznościowe i różnego rodzaju spotkania. Goście zawsze mogą liczyć na ciepłe przyjęcie i właściwe podejście do klienta, bez względu na to, czy jest to klient przychodzący na niedrogi obiad czy też klient zainteresowany wynajęciem restauracji na wesele czy inną imprezę. Restauracja cieszy się sporym uznaniem, a w Internecie nie brakuje bardzo pozytywnych opinii na temat restauracji, jej zmienionego wystroju i pysznych dań. Warto to sprawdzić osobiście. Jest ładnie, jest pysznie i chce się tam wracać. 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *