Zwiedzanie Gniezna

Basen (aquapark) Gniezno – GOSIR

Gniezno jest nie tylko pierwszą historyczną stolicą Polski, w której aż roi się od zabytków. Jest to również jedno z największych miast Wielkopolski. Atrakcją która zbiera wiele pochlebnych opinii oraz cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, zarówno wśród mieszkańców samego miasta jak i turystów je odwiedzających, jest gnieźnieński aquapark.

Basen Gniezno

Kompleks sportowo-rekreacyjny, którym zarządza GOSIR Gniezno, znajduje się przy ul. Bł. Jolenty 5. Aquapark w Gnieźnie, od innych tego typu obiektów, wyróżnia zastosowanie specjalnych filtrów krzemionkowych co pozwala znacznie zmniejszyć ilość chloru w wodzie. Korzystając z basenu w Gnieźnie czekają na Ciebie atrakcje takie jak: gejzery i bicze wodne, grzybek wodny czy kanapa powietrzna. Cały kompleks spełnia najwyższe europejskie standardy oraz jest dostosowany do obsługi przez osoby niepełnosprawne – wyposażony jest między innymi w specjalne dojazdy, windy i krzesło sprowadzające wprost do niecki basenowej. 

Dodatkowe atrakcje

Oprócz doskonałej infrastruktury, GOSIR oferuje również kurs nauki pływania dla początkujących oraz kurs doskonalenia pływania dla osób bardziej zaawansowanych. Pod okiem profesjonalnych instruktorów można nabyć umiejętności takie jak wykonanie poprawnego, sportowego skoku do wody i nurkowanie, a także udoskonalić swoje techniki pływackie. Kursy dostępne są już dla dzieci w wieku od 3 lat. To wspaniała okazja dla całej rodziny by pogłębić swoje więzi. Inną z popularnych atrakcji jest również aqua-aerobic. Jest to forma aktywności dostępna dla każdego bez względu na jego umiejętności i sprawność fizyczną.  Uczestnicy nie musza nawet umieć pływać, gdyż zajęcia prowadzone są w specjalnych pasach wypornościowych, które utrzymują każdego nad powierzchnią wody i zapewniają pełne bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Aqua aerobik jest szczególnie polecany dla osób chcących zrzucić parę zbędnych kilogramów, będących po operacjach lub które ze względu na różne dolegliwości nie mogą uprawiać tradycyjnych sportów. 

Cennik

Normalny bilet wstępu kosztuje od poniedziałku do piątku 13 zł za 60 minut. W soboty, niedziele i święta cena wzrasta do 13,50 zł za godzinę. Bilet ulgowy to natomiast 11 złotych za 60 minut od poniedziałku do piątku oraz 11,50 zł za godzinę w soboty niedziele i święta. Należy pamiętać również o dodatkowej opłacie za każdą rozpoczętą minute ponad wykupiony bilet. 

Osoby chcące skorzystać z nauki pływania będą musiały zapłacić 55 złotych za 45 minut + bilet wstępu na basen 

Za skorzystanie z usługi aqua aerobiku, dla grupy osób z nadwagą, opłata wynosi 12 zł za 45 minut + bilet wstępu na basen

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *